Nasze Sukcesy

Osiągnięcia naszych wychowanków w konkursach miejskich, wojewódzkich i ogólnopolskich: 

  1. Miejski Konkurs Plastyczny „Polska – Moja Ojczyzna” – Zofia G. – nagroda
  2. Miejski Konkurs Patriotyczny „Kocham Cię Moja Ojczyzno” – Julia P. – nagroda
  3. Konkurs Muzyczny „Jesienne śpiewanie” – Weronika M.- wyróżnienie
  4. II Edycja Konkursu Plastycznego „Podlasie pędzlem malowane” – Klaudia M.- wyróżnienie
  5. XVI Edycja Konkursu Plastycznego „Czary Pani Jesieni” – Gabriela G., Oliwier P. – nagrody
  6. XIII Miejski Przegląd Malarski z Elementami Origami „Leśne porachunki jeża i wiewiórki” – Gabriela G. -nagroda, Dagmara S. – wyróżnienie
  7. III Edycja Konkursu Plastycznego „Chleb razowy jemy i zdrowo żyjemy” – Zofia G. – nagroda, Weronika M. – wyróżnienie
  8. Konkurs Plastyczny „Baśnie i legendy polskie” – Katarzyna K. – nagroda
  9. Konkurs Plastyczny „Za co kocham Polskę”-Dagmara S.- wyróżnienie
  10. Konkurs ekologiczny-plastyczno „Słodkie maleństwo”-Nikodem J, Maja J.-wyróżnienia
  11. II Olimpiada Przedszkolaków Miasta Białegostoku- Dyplom za zajecie I miejsca dla PS Nr 10
  12. Konkurs plastyczny „W świecie przyrody”- Maja J.-nagroda
  13. Przedszkolny konkurs Muzyczny „Piosenka o misiu”- Maja M., Weronika M., Alicja G.- wyróżnienie
  14. Konkurs plastyczny „Mikołajkowa Gala Przedszkolaków” – Patrycja F. – wyróżnienie
  15. V Edycja Miejskiego Konkursu Językowo-Plastycznego „Mind-Maps” – Weronika M. – nagroda
  16. Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Las zimą”- Zofia G. -nagroda
  17. XV Edycja Festiwalu Muzycznego „Zimo baw się z nami”-Aleksandra O.-nagroda
  18. XV Konkurs plastyczny „Białystok moje miasto”-Weronika M. i Gabriela G.-wyróżnienia
  19. XV Edycja Wojewódzkiego Festiwalu recytatorsko-muzycznego „Zdrowym być”-Weronika M-nagroda
  20. VII Edycja konkursu recytatorsko-aktorskiego „Bajka w literaturze dziecięcej”-Maja M. i Krzysztof G.-wyróżnienia
  21. III Edycja konkursu plastycznego „Marszałek Józef Piłsudski oczami dziecka”– Maja M. i Wiktoria F.-wyróżnienia
  22. Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Kartka wielkanocna”- Oliwia W.-nagroda
  23. Rodzinny Konkurs Literacki „Polska moja Ojczyzna”- Nikodem J.-nagroda, Maja J.-wyróżnienie
  24. X Edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Przygody Tymoteusza Rymcimcim”- Patrycja F.-wyróżnienie
  25. IX Edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Żegnaj zimo-Witaj wiosno”-Patrycja F.-nagroda
  26. Turniej Wiedzy o Polsce – IV nagroda-Alicja G, Nikodem J, Weronika M.
  27. Przegląd Recytatorski „Świat Dziecka”- Alicja G, Nikodem J- dyplom za udział
  28. X Forum Młodych Ekologów „Las w czterech porach roku”- Gabriela G-wyróżnienie
  29. Miejski Konkurs literacko-plastyczny „Ja i moja bajka”- Lidia K.-wyróżnienie
  30. XI Edycja Konkursu Plastycznego „Patriotyczna Rodzina”- Weronika M-wyróżnienie
  31. II Edycja Przeglądu Recytatorskiego „Między wierszami, czyli Orzełkowy Przegląd Poezji Dziecięcej”- Nikodem J, Alicja G, Julii P.- dyplomy za udział
  32. Konkurs Plastyczny „Zwierzęta chronione w Polsce” –Klaudia M.-wyróżnienie
  33. XII Edycja Turnieju Wiedzy Przedszkolnej „Mały Geniusz” – Nikodem J, Weronika M.-dyplomy za udział
  34. VIII Edycja Konkursu Matematycznego „Mądra główka”- Weronika M- dyplom za II miejsce, Krzysztof L.-dyplom za III miejsce
  35. Konkurs plastyczny „To miejsce warto ocalić od zapomnienia”-Miłosz J, Katarzyna K.-nagrody
  36. IX Edycja Konkursu Plastycznego „Ziemię mamy tylko jedną„- Dagmara S.-nagroda
  37. Konkurs Plastyczny „Bezpieczna droga do przedszkola” –Maja-wyróżnienie, Maja-II nagroda, Gabrysia-III nagroda
  38. Miejski konkurs Recytatorski „Dobre wychowanie wierszem”-Hanna-wyróżnienie, Alicja-II miejsce
  39. II Edycja Konkursu Plastycznego „Dziecko w świecie wartości…”-Dagmara-wyróżnienie, Kornelia, Lidia, Patrycja-nagroda
  40. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moja rodzina”-Oliwia-wyróżnienie, Miłosz-nagroda